Müşteri Yorumları - Ezine Peynirim - Yükseloğulları Ezine peyniri Blog Sayfası

www.yukselogullari.com

Güvenli Online Alışveriş

info@yukselogullari.com

E-mail Bilgi

( 0 286 ) 618 12 13

Telefon Bilgi

Müşteri Yorumları

MÜŞTERİLERİMİZDEN YORUMLAR

seda

Yaş: 33 / Meslek: diyetisyen

ilk olarak internetten bulduk yorumları olumlu diye uğramak istedik. 4 nesildir üretim yaptıklarını güray beyden dinledik o kadar yorum boşa olmadı kahve ikram ettiler üzerine sodamızı giderkende tarhana ikramları ve fiyatlar istanbulda 60 lira olan yerl

Shape

mustafa

Yaş: 35 / Meslek: gıda mühendisi

GEçerken iş yerlerine uğradım bu kadar ilgi alaka hiç bir şarküteride görmedim kahve ikramları çok iyiydi. internetten de siparaiş verdik ertesigün elimize geçti tekbirkler bu kadar hizmetten ödün vermeyen diye tabir edilen kurumsal firmayı bozar.

Shape

MERT

Yaş: 28 / Meslek: İşletme Sahibi

Ezine peyniri konusunda seçici biri olarak güvenerek tükettiğim tek ürün Yükseloğulları ezine peynirleri. Maşallah baklava gibi ağızda dağılıyor. Ailece başka peynir tüketemez olduk. Bir kere deneyince vazgeçemeyeceğiniz bir lezzet.

Shape

NEBAHAT

Yaş: 48 / Meslek: Ev Hanımı

Gıda ürünlerini internet üzerinden sipariş etmeyi çok uygun görmuyorum. Fakat Ezine Peynirim o kadar guven verdi ki ve bu güvenimi boşa çikarmadilar. Hem hizli hem de taze bir şekilde siparislerim kapima kadar geldi. Kapida ödeme seçeneğinin olmasi ayri b

Shape

ÖMER

Yaş: 32 / Meslek: Yönetici

Daha önce Ezine bölgesinden peynir sipariş etmişimdir. Fakat Yükseloğulları Peynircilik'in ürünleri gerçekten hem kaliteli, hem uygun. Ailece severek tüketiyoruz. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Shape

Sizde Yorumunuzu Yazabilirsiniz.

(Formda belirteceğiniz bilgiler tamamen gizli tutulmaktadır. Yorum sisteminde yalnızca isim, yaş ve meslek bilgileri yayınlanmaktadır.)